Продукція > KYOCERA AVX > VG181218P440DP
VG181218P440DP
VG181218P440DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 27.5V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30.25 V
Varistor Voltage (Min): 24.75 V
Varistor Voltage (Typ): 27.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 5000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27.5V 800A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.9J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30.25 V, Varistor Voltage (Min): 24.75 V, Varistor Voltage (Typ): 27.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 5000 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VG181218P440DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG181218P440DP VG181218P440DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 27.5V 800A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 800 A
Energy: 2.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 27.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
товару немає в наявності
VG181218P440DP VG181218P440DP Виробник : Kyocera AVX GlassTransGuard.pdf Varistors 14VAC 18VDC 2.9J 500 0pF 27.5 V 44V