Продукція > KYOCERA AVX > VG181226P570DP
VG181226P570DP
VG181226P570DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 23VAC 26VDC 3J 3000p F 35 V 57V
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 35V 600A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 600 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 38.5 V, Varistor Voltage (Min): 31.5 V, Varistor Voltage (Typ): 35 V, Maximum AC Volts: 23 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG181226P570DP VG181226P570DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 35V 600A 1812
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 600 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 38.5 V
Varistor Voltage (Min): 31.5 V
Varistor Voltage (Typ): 35 V
Maximum AC Volts: 23 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz
на замовлення 1002 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 600 A
Energy: 3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 38.5 V
Varistor Voltage (Min): 31.5 V
Varistor Voltage (Typ): 35 V
Maximum AC Volts: 23 V
Maximum DC Volts: 26 V