Продукція > KYOCERA AVX > VG181231P650DP
VG181231P650DP
VG181231P650DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 39V 800A 1812
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 2600 pF @ 1 kHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VG181231P650DP - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, TransGuard, 65 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334090, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 25V, Nennspannung, V DC: 31V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V, Spitzenenergie (10/1000us): 3.7J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG181231P650DP VG181231P650DP Виробник : KYOCERA AVX 2239304.pdf Description: KYOCERA AVX - VG181231P650DP - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, TransGuard, 65 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 25V
Nennspannung, V DC: 31V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V
Spitzenenergie (10/1000us): 3.7J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 859 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
VG181231P650DP VG181231P650DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 39V 800A 1812
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 800 A
Energy: 3.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Мінімальне замовлення: 3
VG181231P650DP VG181231P650DP Виробник : Kyocera AVX GlassTransGuard.pdf Varistors 25VAC 31VDC 3.7J 260 0pF 39 V 65V