Продукція > KYOCERA AVX > VG181245U900DP
VG181245U900DP
VG181245U900DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 35VAC 45VDC 4J 1200p F 56 V 90V
на замовлення 540 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 56V 500A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG181245U900DP VG181245U900DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 56V 500A 1812
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 500 A
Energy: 4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V