Продукція > KYOCERA AVX > VG181256U111DP
VG181256U111DP
VG181256U111DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 68V 500A 1812
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VG181256U111DP - TVS-Varistor, 40 V, 56 V, TransGuard, 110 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85363090, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 40V, Nennspannung, V DC: 56V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 110V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 4.8J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 500A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG181256U111DP VG181256U111DP Виробник : KYOCERA AVX 2239304.pdf Description: KYOCERA AVX - VG181256U111DP - TVS-Varistor, 40 V, 56 V, TransGuard, 110 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85363090
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 40V
Nennspannung, V DC: 56V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 110V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 4.8J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 500A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 395 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
VG181256U111DP VG181256U111DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Varistors 40VAC 56VDC 4.8J 800 pF 68 V 110V
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85363090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 40V
Nennspannung, V DC: 56V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 395 шт:
Мінімальне замовлення: 10
VG181256U111DP VG181256U111DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 68V 500A 1812
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 500 A
Energy: 4.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V