Продукція > KYOCERA AVX > VG222031Y650DP
VG222031Y650DP
VG222031Y650DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 39V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 9.6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 6100 pF @ 1 kHz
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 39V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 9.6J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 6100 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG222031Y650DP VG222031Y650DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 39V 1.2KA 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 9.6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
VG222031Y650DP VG222031Y650DP Виробник : Kyocera AVX GlassTransGuard.pdf Varistors 25VAC 31VDC 9.6J 610 0pF 39 V 65V