Продукція > KYOCERA AVX > VG222038Y770DP
VG222038Y770DP
VG222038Y770DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 12J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 4200 pF @ 1 kHz
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VG222038Y770DP - TVS-Varistor, 30 V, 38 V, TransGuard, 77 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 2220 [Metrisch 5650], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 30V, Nennspannung, V DC: 38V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 12J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2kA, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG222038Y770DP VG222038Y770DP Виробник : KYOCERA AVX 2239304.pdf Description: KYOCERA AVX - VG222038Y770DP - TVS-Varistor, 30 V, 38 V, TransGuard, 77 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 2220 [Metrisch 5650]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 30V
Nennspannung, V DC: 38V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 12J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2kA
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 270 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VG222038Y770DP VG222038Y770DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 47V 2KA 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 2 kA
Energy: 12J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Мінімальне замовлення: 2
VG222038Y770DP VG222038Y770DP Виробник : AVX GlassTransGuard-776599.pdf Varistors 30VAC 38VDC 12J 4200pF 47 V 77V
на замовлення 7 шт:
VG222038Y770DP VG222038Y770DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Varistors 30VAC 38VDC 12J 4200 pF 47 V 77V