VG95328B14-15SN ITT Cannon, LLC
VG95328B14-15SN_DWG.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 15POS WALL MNT SKT
Написати відгук
Description: RECEPTACLE CRIMP 15 CONTACTS, Features: Backshell, Cable Clamp, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Cable Opening: 0.375" (9.53mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції VG95328B14-15SN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG95328B1415SN Виробник : Amphenol Air LB Description: RECEPTACLE CRIMP 15 CONTACTS
Features: Backshell, Cable Clamp
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Cable Opening: 0.375" (9.53mm)