Продукція > KYOCERA AVX > VGAH181231P650DP
VGAH181231P650DP
VGAH181231P650DP KYOCERA AVX
AVX-VGAH-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 39V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 3.7J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 2600 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VGAH181231P650DP - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, TransGuard, 65 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 25V, Nennspannung, V DC: 31V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): 3.7J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAH181231P650DP VGAH181231P650DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VGAH-Series.pdf Description: VARISTOR 39V 800A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 800 A
Energy: 3.7J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
VGAH181231P650DP VGAH181231P650DP Виробник : Kyocera AVX AVX_VGAH_Series.pdf Varistors 31Vdc 2.5-3.7J 57V 1 812 AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4
VGAH181231P650DP VGAH181231P650DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VGAH-Series.pdf Description: KYOCERA AVX - VGAH181231P650DP - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, TransGuard, 65 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 25V
Nennspannung, V DC: 31V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): 3.7J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 92 шт:
Мінімальне замовлення: 9
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 25V
Nennspannung, V DC: 31V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard