Продукція > KYOCERA AVX > VGAH222022Y490DP
VGAH222022Y490DP
VGAH222022Y490DP KYOCERA AVX
AVXC-S-A0007999943-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VGAH222022Y490DP - TVS-Varistor, 17 V, 22 V, TransGuard, 49 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 2220 [Metrisch 5650]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 17V
Nennspannung, V DC: 22V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 49V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): 6.8J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 1.2kA
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 338 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VGAH222022Y490DP - TVS-Varistor, 17 V, 22 V, TransGuard, 49 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 2220 [Metrisch 5650], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 17V, Nennspannung, V DC: 22V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 49V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): 6.8J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 1.2kA, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAH222022Y490DP VGAH222022Y490DP Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0007999943-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - VGAH222022Y490DP - TVS-Varistor, 17 V, 22 V, TransGuard, 49 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 17V
Nennspannung, V DC: 22V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 338 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VGAH222022Y490DP VGAH222022Y490DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VGAH-Series.pdf Description: VARISTOR 30V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Energy: 6.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 33 V
Varistor Voltage (Min): 27 V
Varistor Voltage (Typ): 30 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 6.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 33 V
Varistor Voltage (Min): 27 V
Varistor Voltage (Typ): 30 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
VGAH222022Y490DP VGAH222022Y490DP Виробник : Kyocera AVX AVX_VGAH_Series.pdf Varistors 22Vdc 6.5-12J 49V 22 20 AEC-Q200
VGAH222022Y490DP VGAH222022Y490DP Виробник : KYOCERA AVX VGAH-Series.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: multilayer; SMD; 2220; 17VAC; 22VDC; 1.2kA; 49V; 25J
Type of varistor: multilayer
Mounting: SMD
Power: 5.12kW
Max. operating voltage: 17V AC; 22V DC
Energy E10/1000µs: 25J
Varistor voltage: 49V