Продукція > KYOCERA AVX > VGAS120626F540DP
VGAS120626F540DP
VGAS120626F540DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 33V 200A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.7J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 200A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.7J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 18 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS120626F540DP VGAS120626F540DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 33V 200A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 200 A
Energy: 0.7J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
VGAS120626F540DP VGAS120626F540DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 18VAC 26VDC 0.7J 600 pF 33 V 54V