Продукція > AVX > VGAS121030H620DP
VGAS121030H620DP
VGAS121030H620DP AVX
GlassAutoTransGuard-776755.pdf
Виробник: AVX
Varistors 21VAC 30VDC 1.2J 1000pF 41 V 67V
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 41V 280A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 280 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.2J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 45.1 V, Varistor Voltage (Min): 36.9 V, Varistor Voltage (Typ): 41 V, Maximum AC Volts: 21 V, Maximum DC Volts: 30 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS121030H620DP VGAS121030H620DP Виробник : KYOCERA AVX autotguard.pdf Description: VARISTOR 41V 280A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 280 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 280 A
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
товару немає в наявності
VGAS121030H620DP VGAS121030H620DP Виробник : KYOCERA AVX autotguard.pdf Varistors 21VAC 30VDC 1.2J 100 0pF 41 V 67V