Продукція > KYOCERA AVX > VGAS121048H101DP
VGAS121048H101DP
VGAS121048H101DP KYOCERA AVX
autotguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 62V 250A 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS121048H101DP VGAS121048H101DP Виробник : KYOCERA AVX autotguard.pdf Description: VARISTOR 62V 250A 1210
товару немає в наявності
VGAS121048H101DP VGAS121048H101DP Виробник : Kyocera AVX autotguard.pdf Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V