Продукція > KYOCERA AVX > VGAS121060J121DP
VGAS121060J121DP
VGAS121060J121DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 42VAC 60VDC 1.5J 400 pF 76 V 120V
на замовлення 618 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS121060J121DP VGAS121060J121DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 76V 250A 1210
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5