Продукція > KYOCERA AVX > VGAS181218P440DP
VGAS181218P440DP
VGAS181218P440DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 27.5V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.9J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30.25 V
Varistor Voltage (Min): 24.75 V
Varistor Voltage (Typ): 27.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 5000 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27.5V 800A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.9J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30.25 V, Varistor Voltage (Min): 24.75 V, Varistor Voltage (Typ): 27.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 5000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS181218P440DP VGAS181218P440DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 14VAC 18VDC 2.9J 500 0pF 27.5 V 44V
на замовлення 227 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VGAS181218P440DP VGAS181218P440DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 27.5V 800A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 800 A
Energy: 2.9J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 27.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V