Продукція > KYOCERA AVX > VGAS181226P570DP
VGAS181226P570DP
VGAS181226P570DP KYOCERA AVX
2239305.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VGAS181226P570DP - TVS-Varistor, 23 V, 26 V, TransGuard, 57 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334090
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 611 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VGAS181226P570DP - TVS-Varistor, 23 V, 26 V, TransGuard, 57 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334090, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Nennspannung V AC: 23, Nennspannung, V DC: 26, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 57, Spitzenenergie (10/1000us): 3, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 600, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS181226P570DP VGAS181226P570DP Виробник : KYOCERA AVX 2239305.pdf Description: KYOCERA AVX - VGAS181226P570DP - TVS-Varistor, 23 V, 26 V, TransGuard, 57 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Nennspannung V AC: 23
Nennspannung, V DC: 26
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 57
Spitzenenergie (10/1000us): 3
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 600
Produktpalette: TransGuard
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 611 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
VGAS181226P570DP VGAS181226P570DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 23VAC 26VDC 3J 3000p F 35 V 57V
на замовлення 632 шт:
Мінімальне замовлення: 4
VGAS181226P570DP VGAS181226P570DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 35V 600A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 600 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 38.5 V
Varistor Voltage (Min): 31.5 V
Varistor Voltage (Typ): 35 V
Maximum AC Volts: 23 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz