Продукція > KYOCERA AVX > VGAS181231P650DP
VGAS181231P650DP
VGAS181231P650DP KYOCERA AVX
2239305.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VGAS181231P650DP - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, TransGuard, 65 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 25V
Nennspannung, V DC: 31V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V
Spitzenenergie (10/1000us): 3.7J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VGAS181231P650DP - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, TransGuard, 65 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334090, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 25V, Nennspannung, V DC: 31V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V, Spitzenenergie (10/1000us): 3.7J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS181231P650DP VGAS181231P650DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 39V 800A 1812
товару немає в наявності
VGAS181231P650DP VGAS181231P650DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 25VAC 31VDC 3.7J 260 0pF 39 V 65V