Продукція > KYOCERA AVX > VGAS181234U770DP
VGAS181234U770DP
VGAS181234U770DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VGAS181234U770DP - TVS-Varistor, 30 V, 34 V, TransGuard, 77 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 30V, Nennspannung, V DC: 34V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 5J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS181234U770DP VGAS181234U770DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 47V 800A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 800 A
Energy: 5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VGAS181234U770DP VGAS181234U770DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 30VAC 34VDC 5J 1500p F 47 V 77V
Мінімальне замовлення: 6
VGAS181234U770DP VGAS181234U770DP Виробник : KYOCERA AVX 2239305.pdf Description: KYOCERA AVX - VGAS181234U770DP - TVS-Varistor, 30 V, 34 V, TransGuard, 77 V, 1812 [Metrisch 4532], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1812 [Metrisch 4532]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 30V
Nennspannung, V DC: 34V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 5J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 800A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C