Продукція > KYOCERA AVX > VGAS181242U900DP
VGAS181242U900DP
VGAS181242U900DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 56V 500A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4J
Grade: Automotive
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 42 V
Capacitance @ Frequency: 1800 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 56V 500A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 4J, Grade: Automotive, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 42 V, Capacitance @ Frequency: 1800 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS181242U900DP VGAS181242U900DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 35VAC 42VDC 4J 1800p F 56 V 90V
на замовлення 951 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VGAS181242U900DP VGAS181242U900DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 56V 500A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 500 A
Energy: 4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 42 V