Продукція > KYOCERA AVX > VGAS222034Y770DP
VGAS222034Y770DP
VGAS222034Y770DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 2KA 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 12J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Capacitance @ Frequency: 6300 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 242 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VGAS222034Y770DP - TVS-Varistor, 30 V, 34 V, TransGuard, 77 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 2220 [Metrisch 5650], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 30V, Nennspannung, V DC: 34V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 12J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2kA, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS222034Y770DP VGAS222034Y770DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 30VAC 34VDC 12J 6300 pF 47 V 77V
на замовлення 12967 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
VGAS222034Y770DP VGAS222034Y770DP Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014478434-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - VGAS222034Y770DP - TVS-Varistor, 30 V, 34 V, TransGuard, 77 V, 2220 [Metrisch 5650], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 2220 [Metrisch 5650]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 30V
Nennspannung, V DC: 34V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 12J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 2kA
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 586 шт:
Мінімальне замовлення: 6
VGAS222034Y770DP VGAS222034Y770DP Виробник : KYOCERA AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Description: VARISTOR 47V 2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 2 kA
Energy: 12J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
товару немає в наявності
Description: Varistor: ceramics; SMD; 2220; 30VAC; 34VDC; 2kA; 77V; 12J; 9.05kW
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Max. operating voltage: 30V AC; 34V DC
Varistor max current 8/20µs: 2kA
Varistor voltage: 77V
Energy E10/1000µs: 12J
Power: 9.05kW