Продукція > STM > VIPER20A-E
VIPER20A-E STM
en.CD00070223.pdf
Виробник: STM
на замовлення 5550 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VIPER20A-E STM
Description: IC OFFLIN CONV FLBACK 5PENTAWATT, Packaging: Tube, Package / Case: Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads), Mounting Type: Through Hole, Frequency - Switching: Up to 200kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 15V, Supplier Device Package: 5-PENTAWATT, Fault Protection: Current Limiting, Over Temperature, Voltage - Start Up: 11 V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 20 W.
Інші пропозиції VIPER20A-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads)
Mounting Type: Through Hole
Frequency - Switching: Up to 200kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 15V
Supplier Device Package: 5-PENTAWATT
Fault Protection: Current Limiting, Over Temperature
Voltage - Start Up: 11 V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 20 W