Продукція > VISHAY > VJ1111D102KXDAJ
VJ1111D102KXDAJ
VJ1111D102KXDAJ VISHAY
VISH-S-A0020776423-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - VJ1111D102KXDAJ - HF-Kondensator, Oberflächenmontage, 1000 pF, 300 V, VJ HIFREQ Series, ± 10%, 125 °C
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Kapazität: 1000pF
Produktpalette: VJ HIFREQ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 300V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 1111 [Metrisch 2828]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2832 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - VJ1111D102KXDAJ - HF-Kondensator, Oberflächenmontage, 1000 pF, 300 V, VJ HIFREQ Series, ± 10%, 125 °C, tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Kapazität: 1000pF, Produktpalette: VJ HIFREQ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 1111 [Metrisch 2828], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VJ1111D102KXDAJ VJ1111D102KXDAJ Виробник : Vishay / Vitramon Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 1nF 300V C0G 10% HI FREQ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
VJ1111D102KXDAJ VJ1111D102KXDAJ Виробник : VISHAY VISH-S-A0020776423-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - VJ1111D102KXDAJ - HF-Kondensator, Oberflächenmontage, 1000 pF, 300 V, VJ HIFREQ Series, ± 10%, 125 °C
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Nennspannung: 300V