VJ20M00300KBA
VJ20M00300KBA KYOCERA AVX
SMD_Varistor_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 200A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 350 pF @ 1 kHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 47V 200A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 38 V, Capacitance @ Frequency: 350 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VJ20M00300KBA VJ20M00300KBA Виробник : KYOCERA AVX SMD_Varistor_DS.pdf Description: VARISTOR 47V 200A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 200 A
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V