Продукція > AVX > VJ20MA0160KBA
VJ20MA0160KBA AVX
GlassMLV.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 172400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NTC TPC MLV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.6J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 27 V, Varistor Voltage (Min): 22 V, Varistor Voltage (Typ): 24.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції VJ20MA0160KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VJ20MA0160KBA Виробник : KYOCERA AVX GlassMLV.pdf Description: NTC TPC MLV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.6J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 27 V
Varistor Voltage (Min): 22 V
Varistor Voltage (Typ): 24.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz