VJ32M02750KBA
VJ32M02750KBA KYOCERA AVX
GlassMLV-3162649.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 369VDC 13J 70pF 430 V 710V
на замовлення 932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 300A 3220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3220 (8250 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 300 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 13J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 369 V, Capacitance @ Frequency: 70 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VJ32M02750KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VJ32M02750KBA VJ32M02750KBA Виробник : KYOCERA AVX GlassMLV.pdf Description: VARISTOR 430V 300A 3220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3220 (8250 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 300 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 13J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 369 V
Capacitance @ Frequency: 70 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 300 A
Energy: 13J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 369 V