Продукція > KYOCERA AVX > VLAS060316A350DP
VLAS060316A350DP
VLAS060316A350DP KYOCERA AVX
AVX-VLAS-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: LOW CLAMP AUTOMOTIVE SERIES VAR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 50 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.84 V
Varistor Voltage (Min): 17.16 V
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW CLAMP AUTOMOTIVE SERIES VAR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 50 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21.84 V, Varistor Voltage (Min): 17.16 V, Varistor Voltage (Typ): 19.5 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 50 A
Energy: 0.1J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
VLAS060316A350DP VLAS060316A350DP Виробник : KYOCERA AVX AVX_VLAS_Series.pdf Varistors 16V 0603 35V Clamp AEC-Q200