Продукція > KYOCERA AVX > VLAS080516C350DP
VLAS080516C350DP
VLAS080516C350DP KYOCERA AVX
AVX-VLAS-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VLAS080516C350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 0805 [Metrisch 2012], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Nennspannung V AC: 11
Nennspannung, V DC: 16
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 35
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): 300
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 120
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VLAS080516C350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 0805 [Metrisch 2012], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Nennspannung V AC: 11, Nennspannung, V DC: 16, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 35, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): 300, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 120, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLAS080516C350DP VLAS080516C350DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VLAS-Series.pdf Description: KYOCERA AVX - VLAS080516C350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 0805 [Metrisch 2012], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Nennspannung V AC: 11
Nennspannung, V DC: 16
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 868 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
VLAS080516C350DP VLAS080516C350DP Виробник : Kyocera AVX AVX_VLAS_Series.pdf Varistors 16V 0805 35V Clamp AEC-Q200
на замовлення 98 шт:
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 120 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.84 V
Varistor Voltage (Min): 17.16 V
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 120 A
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V