Продукція > KYOCERA AVX > VLAS120616E350DP
VLAS120616E350DP
VLAS120616E350DP KYOCERA AVX
AVX-VLAS-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VLAS120616E350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 11V
Nennspannung, V DC: 16V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 35V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): 500mJ
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 200A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 333 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VLAS120616E350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 11V, Nennspannung, V DC: 16V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 35V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): 500mJ, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 200A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLAS120616E350DP VLAS120616E350DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VLAS-Series.pdf Description: KYOCERA AVX - VLAS120616E350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 11V
Nennspannung, V DC: 16V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 333 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
VLAS120616E350DP VLAS120616E350DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VLAS-Series.pdf Description: VARISTOR 19.5V 200A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.5J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.84 V
Varistor Voltage (Min): 17.16 V
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 200 A
Energy: 0.5J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
VLAS120616E350DP VLAS120616E350DP Виробник : KYOCERA AVX AVX_VLAS_Series.pdf Varistors 16V 1206 35V Clamp AEC-Q200