Продукція > KYOCERA AVX > VLAS121016J350DP
VLAS121016J350DP
VLAS121016J350DP KYOCERA AVX
AVXC-S-A0014478275-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VLAS121016J350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225]
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 11V
Nennspannung, V DC: 16V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 35V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): 1.6J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 500A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 1456 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VLAS121016J350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225], isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 11V, Nennspannung, V DC: 16V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 35V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): 1.6J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 500A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLAS121016J350DP VLAS121016J350DP Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014478275-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - VLAS121016J350DP - TVS-Varistor, 11 V, 16 V, TransGuard, 35 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 11V
Nennspannung, V DC: 16V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
VLAS121016J350DP VLAS121016J350DP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VLAS-Series.pdf Description: VARISTOR 19.5V 500A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.6J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.84 V
Varistor Voltage (Min): 17.16 V
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 5000 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 500 A
Energy: 1.6J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
VLAS121016J350DP VLAS121016J350DP Виробник : Kyocera AVX AVX_VLAS_Series.pdf Varistors 16V 1210 35V Clamp AEC-Q200