Продукція > TDK CORPORATION > VLBU1024660R12MF
VLBU1024660R12MF
VLBU1024660R12MF TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlbu1024660f_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 55A 0.23MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.181" W (10.20mm x 4.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.23mOhm
Current - Saturation (Isat): 55A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 55 A
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 55A 0.23MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.181" W (10.20mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.23mOhm, Current - Saturation (Isat): 55A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 55 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLBU1024660R12MF VLBU1024660R12MF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlbu1024660f_en.pdf Description: FIXED IND 120NH 55A 0.23MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.23mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 55 A
товару немає в наявності
VLBU1024660R12MF VLBU1024660R12MF Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlbu1024660f_en.pdf Power Inductors - SMD 0.12uH 20% 0.23mOhm 55A