Продукція > TDK CORPORATION > VLBU805080T-R12L
VLBU805080T-R12L
VLBU805080T-R12L TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlbu805080_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 65A 0.2 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm
Current - Saturation (Isat): 61A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 65 A
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 65A 0.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.2mOhm, Current - Saturation (Isat): 61A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 65 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLBU805080T-R12L VLBU805080T-R12L Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlbu805080_en.pdf Description: FIXED IND 120NH 65A 0.2 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 65 A
на замовлення 1129 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
VLBU805080T-R12L VLBU805080T-R12L Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlbu805080_en.pdf Power Inductors - SMD 0.12uH 15% 0.20mOhms 61A 100kHz