Продукція > TDK > VLBU9664100LT-R09L
VLBU9664100LT-R09L
VLBU9664100LT-R09L TDK
inductor_commercial_power_vlbu9664100l_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - VLBU9664100LT-R09L - Leistungsinduktivität (SMD), drahtgewickelt, 90 nH, 75 A, Ungeschirmt, 120 A, VLBU
Produkthöhe: 10
Induktivität: 90
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 15%
DC-Widerstand, max.: 138
Bauform - Leistungsinduktivität: 9.6mm x 6.4mm x 10mm
Sättigungsstrom (Isat): 120
RMS-Strom Irms: 75
Produktlänge: 9.6
Produktpalette: VLBU
Produktbreite: 6.4
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 395 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 90NH 75A 0.138MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.138mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 90 nH, Current Rating (Amps): 75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLBU9664100LT-R09L VLBU9664100LT-R09L Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlbu9664100l_en.pdf Description: FIXED IND 90NH 75A 0.138MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.138mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 90 nH
Current Rating (Amps): 75 A
на замовлення 388 шт:
Мінімальне замовлення: 2
VLBU9664100LT-R09L VLBU9664100LT-R09L Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlbu9664100l_en.pdf Description: TDK - VLBU9664100LT-R09L - Leistungsinduktivität (SMD), drahtgewickelt, 90 nH, 75 A, Ungeschirmt, 120 A, VLBU
Produkthöhe: 10
Induktivität: 90
Induktivitätstoleranz: ± 15%
DC-Widerstand, max.: 138
Sättigungsstrom (Isat): 120
RMS-Strom Irms: 75
Produktlänge: 9.6
Produktpalette: VLBU
Produktbreite: 6.4
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 395 шт:
Мінімальне замовлення: 5
VLBU9664100LT-R09L VLBU9664100LT-R09L Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlbu9664100l_en.pdf Power Inductors - SMD 0.09uH 15% 120A 100kHz
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 90 nH
Current Rating (Amps): 75 A