VLC5020T-2R2N
VLC5020T-2R2N TDK Corporation
VLC5020%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5020T-2R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5020T-2R2N VLC5020T-2R2N Виробник : TDK Corporation VLC5020%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD
товару немає в наявності