VLC5020T-3R3N
VLC5020T-3R3N TDK Corporation
VLC5020%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 2.4A 71 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5020T-3R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5020T-3R3N VLC5020T-3R3N Виробник : TDK Corporation VLC5020%20Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 2.4A 71 MOHM SMD
товару немає в наявності