Продукція > TDK > VLC5020T-4R7N
VLC5020T-4R7N
VLC5020T-4R7N TDK
VLC5020%20Series.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH
на замовлення 2420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2A 97 MOHM SMD.
Інші пропозиції VLC5020T-4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5020T-4R7N VLC5020T-4R7N Виробник : TDK Corporation VLC5020%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2A 97 MOHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності