Продукція > TDK > VLC5020T-R47N
VLC5020T-R47N
VLC5020T-R47N TDK
VLC5020%20Series.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 0.47uH
на замовлення 2568 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 5.6A 18 MOHM SMD.
Інші пропозиції VLC5020T-R47N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5020T-R47N VLC5020T-R47N Виробник : TDK Corporation VLC5020%20Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 5.6A 18 MOHM SMD
товару немає в наявності