VLC5045T-100M
VLC5045T-100M TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 2.1A 66 MOHM SMD
на замовлення 575 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-100M VLC5045T-100M Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.1A 66 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-100M VLC5045T-100M Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 10uH