VLC5045T-150M
VLC5045T-150M TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 100 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-150M VLC5045T-150M Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.8A 100 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-150M VLC5045T-150M Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 15uH