VLC5045T-1R5N
VLC5045T-1R5N TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 5.5A 18 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-1R5N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-1R5N VLC5045T-1R5N Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 5.5A 18 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-1R5N VLC5045T-1R5N Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 1.5uH