VLC5045T-220M
VLC5045T-220M TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 1.6A 170 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-220M VLC5045T-220M Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.6A 170 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-220M VLC5045T-220M Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 22uH