VLC5045T-2R2N
VLC5045T-2R2N TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 5A 22 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-2R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-2R2N VLC5045T-2R2N Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 5A 22 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-2R2N VLC5045T-2R2N Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 2.2uH