VLC5045T-330M
VLC5045T-330M TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 1.2A 230 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-330M VLC5045T-330M Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.2A 230 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-330M VLC5045T-330M Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 33uH