VLC5045T-4R7M
VLC5045T-4R7M TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 34 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-4R7M VLC5045T-4R7M Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 34 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-4R7M VLC5045T-4R7M Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 4.7uH