VLC5045T-6R8M
VLC5045T-6R8M TDK Corporation
VLC5045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 2.7A 46 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC5045T-6R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC5045T-6R8M VLC5045T-6R8M Виробник : TDK Corporation VLC5045.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 2.7A 46 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLC5045T-6R8M VLC5045T-6R8M Виробник : TDK VLC5045.pdf Fixed Inductors 6.8uH