Продукція > VLC > VLC6045T-100M
VLC6045T-100M
VLC6045.pdf
Виробник:
на замовлення 1389 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VLC6045T-100M
Description: FIXED IND 10UH 2.5A 58 MOHM SMD.
Інші пропозиції VLC6045T-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-100M VLC6045T-100M Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.5A 58 MOHM SMD
товару немає в наявності