VLC6045T-150M
VLC6045T-150M TDK Corporation
VLC6045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 2.1A 91 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC6045T-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-150M VLC6045T-150M Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 15UH 2.1A 91 MOHM SMD