Продукція > TDK > VLC6045T-1R5N
VLC6045T-1R5N
VLC6045T-1R5N TDK
VLC6045.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH
на замовлення 4110 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 5.7A 15 MOHM SMD.
Інші пропозиції VLC6045T-1R5N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-1R5N VLC6045T-1R5N Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 5.7A 15 MOHM SMD
товару немає в наявності