VLC6045T-220M
VLC6045T-220M TDK Corporation
VLC6045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 1.7A 130 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC6045T-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-220M VLC6045T-220M Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.7A 130 MOHM SMD