VLC6045T-330M
VLC6045T-330M TDK Corporation
VLC6045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 1.4A 180 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLC6045T-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-330M VLC6045T-330M Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.4A 180 MOHM SMD