Продукція > VLC > VLC6045T-3R3N
VLC6045T-3R3N
VLC6045.pdf
Виробник:
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VLC6045T-3R3N
Description: FIXED IND 3.3UH 4.7A 20 MOHM SMD.
Інші пропозиції VLC6045T-3R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-3R3N VLC6045T-3R3N Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4.7A 20 MOHM SMD
товару немає в наявності